TELEFON
0 212 581 06 46

Hakkımızda

berke-demircanTürkiye’nin en büyük ve Dünya’nın sayılı pistleri arasında yer alan Tünel Karting’in temelleri ilk olarak 2007 yılında M.Berke Demircan tarafından atıldı. Başlarda açık alanda faaliyet göstermeye başlayan Tünel Karting (O dönemde Tünel Karting olarak anılmıyordu) benzerlerinden farklı bir arayış içine girdi. Herhangi bir karting pisti olmak yerine fark yaratmayı amaçlayan M.Berke Demircan aklındakini hayata geçirmek üzere çalışmalara başladı. Sadece yaz döneminde havaların iyi olduğu zamanlarda karting yapabilme imkanını kışın da aynı şekilde sürdürebilmeyi amaçlayan spor kompleksi, tüm pistin üzerini kapatmayı ayrıca piste bir adet tünel katmayı amaçlamıştır. Ciddi ve uzun uğraşlar sonucu ilgili projeler çizilmiş ve birkaç ay süren çalışmalar sonunda Tünel Karting benzerlerinden çok farklı bir şekilde hizmet sunmaya başlamıştır.

Gelen misafirlerimizin
rahatı ve konforu düşünülerek bu tesise; Cafe, nargile, tavla, yiyecek ve çeşitli içecekler, kebap, bilgisayar oyunları, langırt ve çeşitli oyun makineleri eklenmiştir. Yaz ya da kış siz ne zaman hazırsanız Tünel Karting hizmet için emrinizde.

Franking privilege benefit My-Best-Essay allowing members of congress to mail letters and other materials postage- free 25.